VIACEJ O ZUZANE

image description

Dovoľte mi predstaviť sa Vám. Volám sa Zuzana a som matkou dvoch detí, trojročnej Giany a dvojročného Lucasa. Porodila som ich cisárskym rezom, ale ani táto skutočnosť nijako neovplyvnila môj záujem o cvičenie a jeho význame pre ženy. Dokázala som skĺbiť úlohu matky, manželky a ženy a nájsť si čas pre seba a svoje telo. Dnes som šťastná, dostatočne sebavedomá mamka, ktorá už dávno zabudla na obdobie po pôrode a problémy so svojím telom. A aby som mohla pomôcť aj iným ženám pracujem z domu ako online trénerka.

image description

MOJCIEĽ

Ak máte nejaký nápad a predstavu o svojej činnosti, veríte si a ste dostatočne sebavedomá , tak neváhajte a začnite. Ak začnete už prvé pozitívne výsledky budú pre Vás odmenou a Vaša práca bude mať zmysel. Nech vás neodradia problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť pri každej činností, ale snažte sa ich vyriešiť a posilniť svoje sebavedomie a presvedčenie, že to čo robíte, robíte správne.Len váš čas a vaša práca k dosiahnutiu cieľa vám prinesú úspech a sebauspokojenie.

  • Program je určený hlavne pre ženy, ktoré nemajú dostatok času na posilňovňu a chcú získať čo najlepšiu kondíciu aj z pohodlia domova
  • Ak vydržíte, budete trpezlivé, dostatočne motivované, budete určite hrdé na seba a na výsledok, ktorý premenou dosiahnete
  • Verím, že všetky ženy si okrem zmenenej postavy posilnia svoje sebavedomie, ktoré im pomôže dosahovať aj lepšie výsledky v živote a neskôr aj v práci.
  • Je to pre mňa zmysluplná práca , ktorá mi dáva uspokojenie a pocit radosti a verím, že aj všetkým ženám s ktorými spolupracujem a budem pracovať. Tak neváhajte a urobte niečo aj pre svoje zdravie a váš dobrý pocit.
Prihlas sa dnes